מחזור 24 | 15.02.20

ראשל"צ תנסה להמשיך להתקרב למכבי פ"ת

המחזור ה-24 בלאומית יחל מחר: הכותמים רחוקים רק שתי נקודות מהמוליכה. קטמון תקווה לחזור למירוץ אחרי כרטיס לליגת הבורסה לניירות ערך

מחר (שישי) יפתח מחזור נוסף בליגה הלאומית עם חמישה משחקים שיצאו לדרך בשעה 15:00 במקביל. עם ארבעה נצחונות בחמשת המשחקים האחרונים, שקירבו אותה עד למרחק של שתי נקודות בלבד מהפסגה, תצא הפועל ראשון לציון למשחק חוץ מול בית"ר בית"ר תל אביב בת ים במטרה להמשיך את המומנטום ואולי אפילו לתפוס את ראשות הטבלה. המארחים מנגד, יקוו להתאושש מהתבוסה שספגו במחזור האחרון ולחזור למסלול הנצחונות.

עוד באותה השעה, המוליכה מכבי פתח תקווה תקווה לחזור לנצח אחרי שני משחקים בהם הוציאה נקודה אחת בלבד, כשהפעם היא תתארח אצל הפועל ניר רמת השרון. מאז שהמלאבסים ספגו את הפסד הבכורה שלהם, הם מתקשים לחזור ליכולת של החצי הראשון של העונה והם יודעים שאם לא יתאוששו בקרוב – הם יתנו ליתר הקבוצות להתקרב. מי שתנסה לעשות זאת, היא הפועל קטמון ירושלים, שתארח באצטדיון טדי את הפועל עירוני אשקלון. האדומים מהבירה איבדו גובה במאבקי הצמרת עם שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלהם ואם לא יתחילו לצבור נקודות בקצב מרשים יותר, הם יוכלו לשכוח גם בעונה הזאת מהמאבקי על כרטיס לליגת הבורסה לניירות ערך. בשני המשחקים הנוספים שיתקיימו במקביל, נועלת הטבלה, הפועל עפולה, תארח את מ.ס. כפר קאסם והפועל אום אל פאחם תצא למשחק חוץ אצל מכבי אחי נצרת.

שלושה משחקים ישלימו את המחזור ביום שני בשעה 19:00. עם רצף של תשעה משחקים ללא הפסד, תנסה בני סכנין להמשיך את המומנטם החיובי, כאשר תתארח באצטדיון רמת גן אצל הפועל המקומית ותקווה להתקרב עוד יותר אל הצמרת, לקראת הישורת האחרונה של העונה. עוד באותה השעה, הפועל פתח תקווה תארח באצטדיון המושבה את הפועל נוף הגליל והפועל עכו תתארח אצל הפועל בני לוד רכבת.

צילום: מחלקת המדיה של הפועל ראשון לציון

הוסיפו תגובה