מחזור 1 | 29.08.21

פרויקט "יחד – למען הקהילה" חוזר

לקראת עונת 2021/22 ואחרי פגרה שבאה בעקבות הקורונה, פרויקט "יחד - למען הקהילה" חוזר ואנו מזמינים עמותות להירשם כאן

אנו שמחים להודיע על חידוש פעילות ״יחד למען הקהילה״ וזאת לאחר עצירה זמנית שנכפתה עקב מגיפת הקורונה. אנחנו מזמינים עמותות שונות לקחת חלק בפרויקט הייחודי, להביא לתודעת הציבור את צרכיהן השונים ולהעביר מסרים לקידום ערכי העמותה.

במסגרת הפעילות, יחשפו מדי מספר שבועות קבוצות הכדורגל המקצועניות לעמותה הפועלת למען הקהילה ויסייעו לקדם את מטרותיה וערכיה. המנהלת והקבוצות יפעלו על מנת למנף ולקדם את המסרים של העמותות שייבחרו תוך חשיפתן במשחקי הקבוצות במחזור משחקים שלם.

האפשרות לקידום העמותות ניתנת כתרומת המנהלת והקבוצות למען הקהילה וללא תשלום.

בין הפעילויות האפשריות במסגרתן יחשפו העמותות במהלך משחקי הליגה יהיו לדוגמא: עליית שחקני הקבוצות ושופטי המשחק עם חולצות או שלטים מיוחדים הקשורים לעמותה, עליית ילדים/אורחים מטעם העמותה המלווים את השחקנים/הקפטנים, הקראת טקסט ייחודי על ידי כרוז המשחק, הקרנת סרטון של העמותה על גבי המסך באצטדיון, הכנת סרטון ייעודי בשיתוף שחקני הליגה ועוד. לכל עמותה שתבחר, תותאם תוכנית חשיפה ייחודית.

יו"ר המנהלת, ארז כלפון: "מנהלת הליגות וקבוצות הליגות המקצועניות חרטו על דגלן לסייע לקהילה ובין היתר על ידי פעילות של מועדונים המתוגמלים על עבודה עם הקהילה והן בפרויקט המיוחד שאנו עורכים עם בית הנשיא במסגרת "מגן הכבוד" לפעילות בקהילה. לצערנו הרב, בגלל מגבלות הקורונה, נאלצנו להקפיא בעונה החולפת את פעילות "יחד – למען הקהילה". כעת ולקראת העונה הקרובה, אנו שבים ומתגייסים על מנת לסייע לעמותות הפועלות למען הקהילה, באמצעות הפלטפורמות של המנהלת, הקבוצות והפופולריות של הכדורגל הישראלי. אמנם מספר המקומות מוגבל, אבל אני מזמין את העמותות להגיש מועמדות באתר המנהלת ונשמח לקיים את הפעילות עם העמותות שיבחרו".

שימו לב, חובה לשלוח, בנוסף לטופס, אישור ניהול תקין של העמותה. את האישור יש לשלוח לכתובת המייל: Fans@football.co.il

הוסיפו תגובה